1.

BEYİN FIRTINASI

Mimarlarımız zihinlerinde en şık en özgün sonuçları canlandırırlar ve beyin fırtınası ile en mükemmel sonuca ulaşırlar.

2.

PROJELENDİRME

Tüm hesaplamalar kusursuz ve profesyonelce yapılarak projelendirme yapıldıktan sonra sıra 3-Boyutlandırma aşamasına gelir.

3.

3D TASARIM

Projeniz üretime alınmadan önce 3-Boyutlandırılır  ve gerçektekine birebir uyan görüntüleriyle onayınıza sunulur.

SUNUM & ONAY

Kurumsal danışmanlarımız size projenizin sunumunu gerçekleştirip sizlerle tüm detayları değerlendirip üretim onayınızı alırlar.

4.

ÜRETİM

Üretim için onay verdiğiniz projeniz  artık  profesyonel üretim sürecine girmiştir

5.

MONTAJ & DEMONTAJ

Üretimi tamamlanan projenizin kurulumu ve sonrasında demontaj işlemi konularında uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

6.

Fuar Standı Uygulamaları Kimler İçindir?

Türkiye ve dünya genelinde farklı sektörlerin unsurlarını bir araya getiren bir çok fuar organizasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu organizasyonların amacı ise Belli hizmet veya üretim endüstrilerinin üreticilerini, tüketicilerini, olası partner ve çözüm ortaklarını buluşturabilmektir. Bu fırsat gerek büyük çaptaki işletmeler, gerek küçük ve orta büyüklükteki işletmeler gerek ise kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için çok elverişlidir. Bu organizasyonlarda hedef kitlenin ilgisini cezbedebilmek çok önemli olduğundan katılımcıların fuar standı tasarımları ve uygulamaları göz alıcı olmak durumundadır. İnka Mimarlık olarak bu alandaki bilgi birikimimizi ve tecrübemizi çözüm ortağı olduğumuz kurum ve kuruluşlara yansıtmayı kendimize vazife addediyoruz.

Standınızın Tasarımı Nasıl Olmalı?

Fuar standı tasarımı doğru analiz ve planlamayla belirlenebilir. Bütçenin de stand tasarımının üzerinde etkisi bulunmaktadır. Genel olarak 3 tip fuar standı bulunmaktadır. Bunları ahşap fuar standı, maxima fuar standı ve modüler fuar standı olarak sıralayabiliriz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

10-sampa-smartstand-ahsap-fuar-standı.jp

Ahşap Fuar Standı

Ahşap kullanım kolaylığı ve çeşitliliği sayesinde çok geniş tasarım seçenekleri sunmaktadır. Stand tasarımları içinde en gösterişlileri ve etkili olanlar ahşap standlardır. Platform, raf, askı gibi aksesuarların tümüyle uyumlu bir şekilde kombine edilebilen bu stand türünde çok etkili ve geri dönüş oranı  yüksek uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir.

maxima-fuar-standi.jpg

Maxima Fuar Standı

Tasarım ve maliyet açısından ahşap standlar ile modüler standlar arasında bir seçenek olarak göze çarpan maxima standların tasarım ve uygulama aşamasında bir çok materyal kullanılır.

mod02.jpg9.jpg

Modüler Fuar Standı

Modüler standlar en ekonomik stand türleridir ve oktanorm fuar standı olarak ta bilinirler. Tasarım ve uygulama aşamasında gayet pratiktirler.